Nasza lokalizacja:

Kraśnik Podlesie
ul. Podleska 20a
81 825 05 66
508 097 257
509 277 737

O nas

Firma nasza powstała w roku 2000, jako firma rodzinna świadcząca usługi w zakresie sprzedaży i montażu stolarki budowlanej.

Początkowo zajmowaliśmy się wymianą i sprzedażą okien mając w swoim asortymencie: okna PCV, drewniane oraz aluminiowe. Po osiągnięciu szybkiego sukcesu na rynku okiennym postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o dodatkowe produkty i usługi. Tak oto do naszej oferty trafiły drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, które również montujemy. Ponadto jesteśmy wykonawcą dociepleń i elewacji, a także dociepleń stropów, poddaszy, tarasów, nową innowacyjną metodą styrobetonu.

Od 2012 roku jesteśmy producentem osłon okiennych, takich jak rolety, żaluzje, plisy, verticale oraz moskitiery.

Przez lata działalności zbieraliśmy doświadczenie, stale podnosząc własną wiedzę w zakresie oferowanych przez nas usług poprzez uczestnictwo w różnego typu szkoleniach i sympozjach naukowych organizowanych na terenie całego kraju. Polityka najwyższej jakości oferowanych towarów i usług, oraz dbałość o jak najlepsze relacje z klientem, zdecydowanie wyróżniają nas na tle konkurencji.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Ponieważ oddajemy do Państwa dyspozycji miłą, perfekcyjnie wyszkoloną załogę doradców oraz profesjonalnych i doświadczonych montażystów, dla których celem nadrzędnym jest zadowolenie klienta. Wybierając nas wybierasz doświadczoną, polską i przede wszystkim uczciwą firmę.